O Nas

Dowiedz się Więcej!

Nasza firma działa na rynku od 2007 roku. 16 lat branży dało nam ogromne doświadczenie i umiejętności. Profilem naszej firmy jest sprzedaż i montaż stolarki otworowej, a także dodatkowe wyposażenie takie jak rolety zewnętrzne, moskitiery oraz parapety. Zajmujemy się również wykonywaniem elementów wystroju wnętrz z kamienia, takich jak blaty kuchenne, kominki, schody.

Stale się rozwijamy i współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy produkty polskich producentów.

Przedstawiamy naszym Klientom wszystkie rozwiązania jakie są na rynku, a dzięki temu oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb klienta. Nasi monterzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykonaniu setki prac są ekspertami w tym co robią. Mamy więc pewność co do jakości wykonywanej usługi dzięki rekomendacji zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim bliskim oraz znajomym.

Firma działa głównie na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz opolskiego Dbając o komfort naszych klientów nasi przedstawiciele dojadą do każdego klienta pod wskazany adres, dokonają bezpłatnego pomiaru i przestawią indywidualną ofertę.

Gwarantujemy wysoką jakość za rozsądna cenę.
Zapraszamy do współpracy!

Mapa przyblizonego zasiegu firmy.